Planeta nowa, kl.7. Podr. Zobacz większe

Planeta Nowa klasa 7 Podr. do geografii 2020

Nowa edycja 2020-2022

Zapewnia bardziej efektywne nauczanie geografii w klasie 7 dzięki udoskonalonemu układowi treść

AutorzyRoman Malarz, Mariusz Szubert, Tomasz Rachwał
Data wydania2020

Nowa edycja 2020-2022

• Zapewnia bardziej efektywne nauczanie geografii w klasie 7 dzięki udoskonalonemu układowi treści (wplecenie tematów z rozdziału Relacje między elementami środowiska geograficznego do poszczególnych rozdziałów podręcznika).
  • Umożliwia przypomnienie i rozwinięcie najważniejszych umiejętności z klas 5 i 6 dotyczących pracy z mapą dzięki materiałowi dodatkowemu Praca z mapą na lekcjach geografii zamieszczonemu na początku podręcznika.
  • Ułatwia zrozumienie treści dotyczących geografii fizycznej Polski dzięki elementowi Aby lepiej zrozumieć zawierającemu podstawowe treści z geografii fizycznej ogólnej.
  • Pozwala na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z geografii za pomocą bloku Wiesz, umiesz, zdasz.
  • Rozbudza pasję poznawania świata poprzez atrakcyjne strony Oczami podróżnika, zawierające ciekawostki oraz wspaniałe fotografie z różnych zakątków Polski.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności pracy z mapą dzięki dużym i czytelnym mapom ogólnogeograficznym Europy i Polski zamieszczonym na wklejce na końcu podręcznika.