SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ (dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona.
W przypadku zamówień z dostawą do paczkomatu lub kurierem, o terminie wysyłki będziemy Państwa informować telefonicznie.
Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.
kontakt 880605134
 

Informacja

Promocje

Skup podręczników

Posiadasz używane podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową? Odwiedź nasz skup podręczników używanych. Poznań to miasto, w którym mamy swoją siedzibę, więc zapraszamy zainteresowane osoby z całego regionu. Oferujemy atrakcyjne ceny za wszystkie książki i pomoce naukowe znajdujące się w dobrym stanie i nadające się do ponownego wykorz...

Posiadasz używane podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową? Odwiedź nasz skup podręczników używanych. Poznań to miasto, w którym mamy swoją siedzibę, więc zapraszamy zainteresowane osoby z całego regionu. Oferujemy atrakcyjne ceny za wszystkie książki i pomoce naukowe znajdujące się w dobrym stanie i nadające się do ponownego wykorzystania.

Skup podręczników szkolnych Poznań – atrakcyjne ceny

Coraz więcej osób decyduje się na kupno używanych podręczników szkolnych. Zachęca do tego nie tylko znacznie atrakcyjniejsza cena, ale także coraz popularniejszy ekologiczny styl życia. W ramach naszej działalności prowadzimy skup podręczników szkolnych z Poznania i okolic. Kupujemy książki zgodne z obowiązującą podstawą programową, które są w dobrym stanie. Zgodnie z RODO podpisy oraz napisy sugerujące, kto był poprzednim właścicielem podręczników, zostaną usunięte. Skupujemy podręczniki używane przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Książki są skrupulatnie sprawdzane, a na podstawie ich stanu ogólnego, ceny nowego egzemplarza oraz popularności ustalamy ich wartość. Do wyceny materiałów podchodzimy zawsze z pełnym profesjonalizmem, więc nie musisz się obawiać, że obniżymy cenę podręczników, które oddajesz do naszego skupu.

Skup podręczników Poznań – płatność od zaraz

Za wszystkie zakupione podręczniki płacimy naszym klientom gotówką. Każda wycena zostaje sporządzona na podstawie wytycznych, które zostały przez nas wcześniej ustalone. Bierzemy pod uwagę stan, w jakim znajdują się używane podręczniki oraz cenę, w jakiej można kupić nowy egzemplarz. Skup podręczników używanych w Poznaniu staje się bardzo popularnym przedsięwzięciem. Coraz więcej osób decyduje się na sprzedaż oraz zakup używanych podręczników, które bardzo często nie odbiegają mocno od nowych książek prosto z księgarni. Jednocześnie jest to dobry sposób, aby zaoszczędzić pieniądze oraz nauczyć swoje dzieci bardziej ekonomicznego i ekologicznego podejścia do życia. Używane podręczniki mają przecież tę samą wartość merytoryczną, co nowe książki. Oddając książki do skupu podręczników szkolnych możesz w szybki sposób odzyskać pieniądze, za które kupisz podręczniki na kolejny rok nauki. Jeżeli dysponujesz mało używanymi i zadbanymi repetytoriami, atlasami oraz innymi pomocami naukowymi również zapraszamy do naszej księgarni. Warto dodać, że sprzedając do skupu podręczników używanych stare książki, możesz także pomóc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych podręczników.

Posiadasz używane, niepotrzebne już podręczniki? Postaw na ekonomię i ekologię i sprzedaj je u nas!

Więcej

Skup podręczników używanych poznań