część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Biologia. Atlas. Klasy 5-6 Zobacz większe

Biologia. Atlas. Klasy 5-6

WydawnictwoWSIP
AutorzyAnna Michalik
Data wydania2018

• W atlasie znajdują się treści przeznaczone dla uczniów klas 5 i 6 szkoły podstawowej, wynikające z nowej podstawy programowej.

Każdy temat przedstawiono na dwóch stronach – atlas zawiera ponad 34 tematy rozmieszczone na rozkładówkach, dzięki czemu informacje są przejrzyste i łatwe w odbiorze.

400 nowoczesnych rysunków i zdjęć doskonale obrazuje zagadnienia i wzbudza zainteresowanie uczniów. Duże grafiki dokładnie prezentują omawiane treści. Uczeń bez problemu może zobaczyć szczegóły ilustracji potrzebne do pełnego zrozumienia problemu.

Publikacja składa się z czterech działów tematycznych:

1. Podstawy biologii
    2. Bakterie. Protisty. Grzyby