Matematyka z plusem 8. Podręcznik Zobacz większe

WydawnictwoGWO
Autorzypraca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej
Data wydania2018

Podręcznik jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji uczniów. Uwzględnia potrzeby słabszych i rozwija umiejętności zdolniejszych. Zawiera zadania zróżnicowane pod względem trudności, a ich treść nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania pozwala zrozumieć matematykę i stosować przyswojoną wiedzę w praktyce, niezależnie od sytuacji. Przeciwdziała też bezrefleksyjnemu zapamiętywaniu i schematyczności działania.