NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Matematyka z plusem 8. Podręcznik Zobacz większe

Matematyka z plusem Podr. kl.8

WydawnictwoGWO
Autorzypraca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej
Data wydania2018

Podręcznik jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji uczniów. Uwzględnia potrzeby słabszych i rozwija umiejętności zdolniejszych. Zawiera zadania zróżnicowane pod względem trudności, a ich treść nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania pozwala zrozumieć matematykę i stosować przyswojoną wiedzę w praktyce, niezależnie od sytuacji. Przeciwdziała też bezrefleksyjnemu zapamiętywaniu i schematyczności działania.