Między nami. Podręcznik. kl.8 Zobacz większe

Między nami Podr.j.polski kl.8

Podręcznik dla klasy 8 jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową.

WydawnictwoGWO
AutorzyA. Łuczak, E. Prylińska, K. Krzemieniewska-Kleban, A. Suchowierska
Data wydania2018

Seria Między nami w starszych klasach szkoły podstawowej wyróżnia się starannym doborem ciekawych tekstów literackich, pomysłowymi poleceniami i urozmaiconymi zadaniami, które oprócz innych zalet mają i tę, że pomagają uczniom przygotować się do egzaminu. Ważną częścią podręcznika obok treści literackich i kulturowych są zagadnienia z nauki o języku.