Puls życia. Klasa 7. Podr. Zobacz większe

AutorzyMałgorzata Jefimow
Data wydania2017

Nowa edycja 2020–2022

Nowy podręcznik „Puls życia” dla klasy 7 zawiera wiele elementów, które ułatwiają naukę biologii z lekcji na lekcję, a także umożliwiają skuteczne przygotowywanie się do sprawdzianów oraz egzaminu ósmoklasisty z biologii.

Ułatwia naukę dzięki atrakcyjnym i czytelnym infografikom, treściom podzielonym na małe, zwięzłe porcje oraz przyjaznemu językowi wykładu.

Pozwala na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z biologii za pomocą bloku Wiesz, umiesz, zdasz.