Lubię to! INFORMATYKA KL.7 PODR. Zobacz większe

Lubię to! INFORMATYKA KL.7 PODR.neon

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy siódmej szkoły podstawowej pogłębia wiedzę uczniów na temat komputerów, internetu, edytorów grafiki, edytora tekstu, a ponadto uczy algorytmiki i programowania.

AutorzyGrażyna Koba

• Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności poprzez liczne definicje oraz podpowiedzi zawarte w ramkach.
  • Pozwala sprawdzić wiedzę teoretyczną w praktyce dzięki ćwiczeniom zamieszczonym w toku lekcji.
  • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez lekcje w formie zadań projektowych.