NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Puls życia. Klasa 5. Podręcznik. Zobacz większe

Puls życia. Klasa 5 Podręcznik.

Podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 5 zawiera atrakcyjne infografiki, sugestywne zdjęcia oraz realistyczne ilustracje, które pomagają poznać podstawy biologii i różnorodność roślin.

AutorzyMarian Sęktas, Joanna Stawarz
Data wydania2021

• Ułatwia przyswojenie treści dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem.
  • Nakierowuje na najważniejsze treści poprzez elementy Zwróć uwagę na oraz To najważniejsze!