Matematyka z plusem 6. Ćwiczenia. Arytmetyka i algebra. Wersja B. Zobacz większe

Matematyka z plusem 6. Ćwiczenia. Arytmetyka i algebra. Wersja B.2022

Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i algebra oraz Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu.

WydawnictwoGWO
AutorzyZ. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan
Data wydania2022

Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i algebra oraz Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A).
Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.