NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Matematyka z plusem 6. Ćwiczenia. Geometria. Wersja B. Zobacz większe

Matematyka z plusem 6. Ćwiczenia. Geometria. Wersja B.2022

Zeszyty ćwiczeń Geometria oraz Arytmetyka i algebra przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu.

WydawnictwoGWO
AutorzyM. Dobrowolska, A. Mysior, P. Zarzycki
Data wydania2022
TypĆWICZENIA

Zeszyty ćwiczeń Geometria oraz Arytmetyka i algebra przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A).
Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.