NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Gold Experience 2ed A2+ WB Zobacz większe

Gold Experience 2ed A2+ WB

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

WydawnictwoPearson
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.