NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Lubię to! Podręcznik do informatyki dla klasy 8 Zobacz większe

Lubię to! Podręcznik do informatyki dla klasy 8

Opis produktu

Ostatnie egzemplarze!

AutorzyGrażyna Koba
Data wydania2021

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy ósmej szkoły podstawowej pogłębia wiedzę uczniów dotyczącą algorytmiki i programowania, arkusza kalkulacyjnego oraz internetu. Zawiera ponadto propozycje projektów multimedialnych.

• Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności poprzez liczne definicje oraz podpowiedzi zawarte w ramkach.
  • Pozwala sprawdzić wiedzę teoretyczną w praktyce dzięki ćwiczeniom zamieszczonym w toku lekcji.
  • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez lekcje w formie zadań projektowych.