Lubię to! Podręcznik do informatyki dla klasy 8 Zobacz większe

Opis produktu

AutorzyGrażyna Koba
Data wydania2018

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy ósmej szkoły podstawowej pogłębia wiedzę uczniów dotyczącą algorytmiki i programowania, arkusza kalkulacyjnego oraz internetu. Zawiera ponadto propozycje projektów multimedialnych.

• Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności poprzez liczne definicje oraz podpowiedzi zawarte w ramkach.
  • Pozwala sprawdzić wiedzę teoretyczną w praktyce dzięki ćwiczeniom zamieszczonym w toku lekcji.
  • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez lekcje w formie zadań projektowych.