Wczoraj i dziś. Klasa 8. Podręcznik. Zobacz większe

Wczoraj i dziś. Klasa 8. Ćwiczenia.

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 8 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne.

AutorzyKrzysztof Jurek, Katarzyna Panimasz, Elżbieta Paprocka
Data wydania2020

• Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek.
  • Wzbudza zainteresowanie przedmiotem poprzez zadania do Tajemnic minionego wieku.
  • Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi ćwiczeniami i samouczkami dzięki kodom QR zamieszczonym w publikacji.