Chemia Nowej Ery. Zeszyt ćwiczeń kl.7 Zobacz większe

Chemia Nowej Ery NEON 7 zeszyt ćw.

Nowa edycja zeszytu ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej „Chemia Nowej Ery” zawiera ponad 300 ćwiczeń i doskonale wspiera rozwijanie umiejętności opisywania doświadczeń chemicznych, wykonywania obliczeń i korzystania z różnych źródeł informacji. Dodatkowo dostępny dla każdego ucznia, na lekcji i w domu, NEONbookZeszytu ćwiczeń to ponad 200 ćwiczeń interaktywnych.

AutorzyMałgorzata Mańska, Elżbieta Megiel