Chemia Nowej Ery. Zeszyt ćwiczeń kl.7 Zobacz większe

Chemia Nowej Ery. Zeszyt ćwiczeń kl.7

Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej „Chemia Nowej Ery” doskonale wspiera rozwijanie kluczowych umiejętności.

AutorzyMałgorzata Mańska, Elżbieta Megiel
Data wydania2017
TypĆWICZENIA

Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej „Chemia Nowej Ery” doskonale wspiera rozwijanie kluczowych umiejętności: opisywania doświadczeń chemicznych, zapisywania równań reakcji chemicznych i wykonywania obliczeń. Zawiera kody dostępu do dodatkowych materiałów na stronie docwiczenia.pl.

• Kształci umiejętność opisywania doświadczeń chemicznych dzięki zadaniom To doświadczenie musisz znać oraz Niewielkie projekty – duże efekty!
  • Umożliwia skuteczne utrwalenie podstaw chemii dzięki zadaniom Na dobry początek; rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą, czemu służą zadania Dla dociekliwych.
  • Ułatwia kształcenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji dzięki ciekawym treściom połączonym z zadaniami: Korzystam z informacji.
  • Umożliwia uczniom weryfikację wiedzy przed sprawdzianem dzięki przekrojowym zadaniom zamieszczanym na końcu działów: Test powtórzeniowy.
  • Zapewnia uczniom dostęp do dodatkowych zadań, zdjęć, animacji i filmów na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.