Spotkania z fizyką. Zeszyt ćwiczeń kl.7 Zobacz większe

Spotkania z fizyką. Zeszyt ćwiczeń kl.7

AutorzyBartłomiej Piotrowski
Data wydania2020

„Spotkania z fizyką” dla klasy 7 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń ułatwiający naukę rozwiązywania różnych typów zadań oraz planowania i wykonywania doświadczeń.

• Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki licznym zadaniom różnego typu, m.in. Na dobry początek dla tych, którzy potrzebują więcej ćwiczeń, oraz Dla dociekliwych – dla tych, którzy szukają zadań nietypowych lub o podwyższonym stopniu trudności.
  • Uczy planowania i wykonywania prostych doświadczeń, za pomocą Dziennika laboratoryjnego oraz Zadań doświadczalnych.
  • Rozbudza zainteresowanie fizyką dzięki elementowi Korzystam z informacji, zawierającemu ciekawe treści połączone z zadaniami.
  • Pomaga systematycznie powtarzać i utrwalać wiedzę dzięki takim elementom, jak Test przekrojowy oraz Testy powtórzeniowe.
  • Odsyła do dodatkowych zadań, przykładów, doświadczeń oraz filmów z doświadczeniami, za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.