Planeta Nowa. Ćwiczenia kl.7 Zobacz większe

Planeta Nowa. Ćwiczenia kl.7

Zeszyt ćwiczeń „Planeta Nowa” dla klasy siódmej szkoły podstawowej zawiera szereg elementów, które nie tylko kształcą najważniejsze umiejętności, ale również rozbudzają zainteresowanie przedmiotem.

AutorzyJustyna Knopik, Maria Kucharska, Ryszard Przybył, Kamila Skomoroko, Alina Witek-Nowakowska
Data wydania2017
TypĆWICZENIA

• Unikatowa forma zeszytu ćwiczeń:
  • Ułatwia naukę korzystania z map ogólnogeograficznych dzięki elementowi Sprawdź, czy znasz mapę!
  • Pomaga kształcić kluczowe umiejętności geograficzne za pomocą Samouczków.
  • Pozwala skutecznie przygotować się do sprawdzianów dzięki elementowi Sprawdź, czy potrafisz do poszczególnych rozdziałów.
  • Rozbudza zainteresowanie geografią poprzez elementy Korzystam z informacji, które zawierają ciekawe treści połączone z zadaniami, a także Krzyżówki geograficzne.
  • Umożliwia usystematyzowanie wiadomości dzięki elementowi Zapamiętaj!
  • Zachęca do poszerzania wiedzy przez uczniów dzięki dodatkowym zadaniom zamieszczonym na stronie docwiczenia.pl, do których odsyłają kody QR.