Puls życia. Klasa 7 Zobacz większe

Puls życia. Klasa 7. ćw NEON

Zeszyt ćwiczeń „Puls życia” do biologii dla klasy 7 kształci wszystkie potrzebne umiejętności oraz rozbudza zainteresowanie przedmiotem.

AutorzyJolanta Holeczek, Barbara Januszewska-Hasiec

• Uczy stosowania metodyki badań biologicznych poprzez Doświadczenia biologiczne oraz Łatwo to sprawdzić.
  • Pomaga przygotowywać się do sprawdzianów za pomocą elementu Sprawdź, czy potrafisz.
  • Zachęca do nauki poprzez animacje i filmy umieszczone pod kodami QR.