NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Gold Experience 2ed B1 SB Zobacz większe

Gold Experience 2ed B1 SB

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoPearson
AutorzyCarolyn Barraclough, Suzanne Gaynor
Data wydania2018

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.