SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ
(dotyczy dostawy do szkoły)   
realizacja zamówień złożonych po 25 sierpnia może ulec wydłużeniu
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia 

Wir smart 5 Ćwiczenia wersja rozszerzona Zobacz większe

Wir smart 5 Ćwiczenia wersja rozszerzona

Nowy produkt

Wir smart to nowa odsłona bestselleru do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII.

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

27,60 zł brutto

Opis

WydawnictwoLektorklett
AutorzyGiorgio Motta
TypĆWICZENIA

Więcej informacji

Wir smart to nowa odsłona bestselleru do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII. Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV–VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej. Wir smart to zarówno sprawdzone i cenione formy pracy zaprezentowane w nowej szacie graficznej, jak i nowoczesne i całkowicie nowe rozwiązania zgodne z filozofią smart.