Elementarz odkrywców. Klasa 3. Matematyka zbiór zadań Zobacz większe

Elementarz odkrywców. Klasa 3. Matematyka zbiór zadań

Zbiór zadań matematycznych jest przeznaczony dla nauczycieli i uczniów, korzystających z „Elementarza odkrywców” w klasie 3.

Data wydania2019

• Zbiór zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, zawartych w rozdziałach: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100;  Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie 100; Matematyka w praktyce; Centymetr, metr, kilometr; Odcinki, obwody figur; Kalendarz; Zegar; Litr, pół litra, ćwierć litra; Gram, dekagram, kilogram, tona; Rozszerzenie zakresu liczbowego do 10 000; Obliczenia rachunkowe i łamigłówki mądrej główki.
  • Dodatkowe zadania dla uczniów słabych i zdolnych, którzy razem ze zbiorem zadań mogą zakończyć z sukcesem klasę 3.
  • Zbiór zawiera klucz odpowiedzi do wybranych trudniejszych zdań