Tajemnice przyrody. Ćwicz.- przyroda kl.4. Zobacz większe

Tajemnice przyrody nEON Ćwicz.- przyroda kl.4.

Zeszyt ćwiczeń „Tajemnice przyrody” dla klasy 4 szkoły podstawowej.

AutorzyJolanta Golanko, Urszula Moździerz, Joanna Stawarz, Iwona Wróbel
Data wydania2017

Zeszyt ćwiczeń „Tajemnice przyrody” dla klasy 4 szkoły podstawowej w przyjazny sposób pozwala opanować umiejętności przyrodnicze, przyciąga różnorodnością ćwiczeń i zachęca do rozwijania zainteresowań.

• Ułatwia zdobywanie wiedzy przez powiązanie ćwiczeń z podręcznikiem.
  • Zachęca do nauki dzięki różnorodnym zadaniom.
  • Rozbudza zainteresowanie przyrodą dzięki atrakcyjnej szacie graficznej.
  • Pomaga w przygotowaniu się do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom umieszczonym po każdym dziale.
  • Ułatwia zrozumienie wybranych zjawisk i tematów dzięki animacjom i filmom umieszczonym pod kodami dostępu.
  • Ułatwia rozwiązywanie ćwiczeń dzięki wskazówkom zawartym w elemencie Dobre rady.