Tajemnice przyrody. Podręcznik- przyroda kl.4. Zobacz większe

Tajemnice przyrody Podręcznik- przyroda kl.4. 2020

Podręcznik do przyrody dla klasy 4 szkoły podstawowej.

AutorzyMaria Marko-Worłowska, Joanna Stawarz, Feliks Szlajfer
Data wydania2017

Podręcznik do przyrody dla klasy 4 szkoły podstawowej „Tajemnice przyrody” w ciekawy sposób ukazuje świat zjawisk przyrodniczych, wprowadza w podstawowe zagadnienia dotyczące map i planów, umożliwia poznanie organizmu człowieka oraz przystosowań zwierząt do życia w wodzie i na lądzie.

• Rozbudza pasję odkrywania przyrody dzięki ciekawym opisom doświadczeń i obserwacji.
  • Pomaga w zrozumieniu zjawisk i procesów zachodzących w otaczającym nas świecie przez zastosowanie atrakcyjnych rozwiązań graficznych.
  • Zachęca do rozwijania zainteresowań dzięki ciekawostkom uzupełniającym treści z wybranych tematów.
  •  Umożliwia łatwe i wygodne przygotowanie się do sprawdzianów dzięki czytelnym Podsumowaniom działów.