Matematyka z plusem 4. Podręcznik. Zobacz większe

Matematyka z plusem 4. Podręcznik.

WydawnictwoGWO
AutorzyM. Dobrowolska, M. Jucewicz, M. Karpiński, P. Zarzycki
Data wydania2017

Zgodnie z najnowszą podstawą programową treści omawiane w 4 klasie pozostają bez zmian. W porównaniu z poprzednią wersją podręcznik został jedynie wzbogacony o blok Uzupełniające zadania rachunkowe, umieszczony na końcu książki.

Jaki jest podręcznik serii Matematyka z plusem?

Przemyślany i wygodny – składa się z działów zbudowanych z krótkich tematów, będących gotowymi do zastosowania scenariuszami lekcji.
Powiązany z rzeczywistością – treść zadań zawsze nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania sprawia, że uczniowie rozumieją matematykę, niczego nie uczą się na pamięć, a przyswojoną wiedzę potrafią wykorzystać w praktyce.
Rozwijający i skuteczny – powtarzalny układ treści sprzyja samokształceniu, a zadania o podwyższonym stopniu trudności pozwalają uczniom wchodzić na coraz wyższy poziom.

Podręcznik zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.