SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6 Zobacz większe

Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6

Nowy produkt

W publikacji znajdują się ćwiczenia z zakresu nauki o języku oraz ortografii i interpunkcji.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

21,98 zł brutto

Opis

WydawnictwoWSIP
AutorzyEwa Horwath
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

Więcej informacji

W publikacji znajdują się ćwiczenia z zakresu nauki o języku oraz ortografii i interpunkcji. Polecenia mają różny poziom trudności, a ich niebanalna forma ułatwia skuteczną naukę, zachęca uczniów do kreatywnego myślenia i do podejmowania twórczych działań. Zadania, rysunki i diagramy tworzą atmosferę dobrej zabawy, a równocześnie przynoszą uczniom satysfakcję z samodzielnej pracy. Odpowiednia formuła ćwiczeń pozwala im też samodzielnie odkrywać interesujące zjawiska językowe i reguły ortograficzne, a atrakcyjna forma zachęca je do pracy i utrwalania umiejętności poprawnego pisania.