Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6 Zobacz większe

AutorzyEwa Horwath
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

W publikacji znajdują się ćwiczenia z zakresu nauki o języku oraz ortografii i interpunkcji. Polecenia mają różny poziom trudności, a ich niebanalna forma ułatwia skuteczną naukę, zachęca uczniów do kreatywnego myślenia i do podejmowania twórczych działań. Zadania, rysunki i diagramy tworzą atmosferę dobrej zabawy, a równocześnie przynoszą uczniom satysfakcję z samodzielnej pracy. Odpowiednia formuła ćwiczeń pozwala im też samodzielnie odkrywać interesujące zjawiska językowe i reguły ortograficzne, a atrakcyjna forma zachęca je do pracy i utrwalania umiejętności poprawnego pisania.