Puls życia dla klasy 6- biologia Zobacz większe

Puls życia Biologia, kl.6 podr.

Podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 6 w przyjazny sposób przedstawia zagadnienia związane ze światem zwierząt. Uczeń poznaje grupy zwierząt, ich przystosowania do środowiska oraz znaczenie zwierząt dla przyrody i dla człowieka.

AutorzyJoanna Stawarz
Data wydania2019

• Zachęca do nauki dzięki atrakcyjnej szacie graficznej i starannie dobranym ilustracjom.
  • Zwraca uwagę na najważniejsze treści przez elementy Zwróć uwagę na oraz To najważniejsze!
  • Pomaga rozwijać zainteresowania za pomocą dodatkowych treści i ciekawostek do wybranych tematów.
  • Umożliwia skuteczne przygotowanie się do sprawdzianów dzięki czytelnym Podsumowaniu oraz testom Wiesz czy nie wiesz? zamieszczonym po każdym dziale.
  • Uczy, jak wykorzystać wiedzę w praktyce za pomocą oryginalnych rozwiązań dydaktycznych, np. tablic Rozpoznaj…