NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Planeta Nowa. Geografia, kl.6 Zobacz większe

Planeta Nowa Geografia, podr. kl.6

Podręcznik do geografii „Planeta Nowa” dla klasy szóstej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat współrzędnych geograficznych, ruchów Ziemi, a także geografii Europy.

AutorzyTomasz Rachwał, Roman Malarz, Dawid Szczypiński
Data wydania2019

• Ułatwia zrozumienie treści lekcji dzięki prostemu językowi, wytłuszczeniu ważnych informacji oraz ułożeniu tekstu w jednej kolumnie.
  • Kształci umiejętność korzystania ze współrzędnych geograficznych dzięki licznym samouczkom.
  • Pomaga zrozumieć ważne treści dotyczące ruchów Ziemi dzięki wielu starannie opracowanym ilustracjom oraz infografikom.
  • Umożliwia poznanie podstaw wiedzy o funkcjonowaniu społeczeństwa i gospodarki dzięki prostym i czytelnym mapom, wykresom oraz schematom.
  • Ułatwia porządkowanie wiedzy i powtarzanie wiadomości przed sprawdzianami dzięki podsumowaniom zamieszczonym po lekcjach, podsumowaniom i testom znajdującym się na końcu rozdziałów oraz słowniczkowi.
  • Rozbudza pasję poznawania Europy przez ciekawostki oraz wspaniałe fotografie z różnych zakątków naszego kontynentu zamieszczone na stronach Oczami podróżnika.