NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Do dzieła! plastyka kl.6 Zobacz większe

Do dzieła ! plastyka kl.6

Podręcznik do plastyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej

AutorzyJadwiga Lukas, Krystyna Onak
Data wydania2022

• Ułatwia przyswajanie wiedzy i rozumienie nowych zagadnień dzięki starannie dobranym reprodukcjom dzieł sztuki.
  • Zachęca do podejmowania aktywności plastycznej poprzez różnorodne ćwiczenia.
  • Rozwija wrażliwość na sztukę i ułatwia jej rozumienie za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas.
  • Problemowo i w porządku chronologicznym zapoznaje z dziejami sztuki dzięki stronom Poznaję i zwiedzam.
  • Dostarcza ciekawych propozycji prac okolicznościowych dzięki instrukcjom Tworzę przez cały rok.