Lubię to informatyka klasa 6 Zobacz większe

Lubię to informatyka klasa 6 2022

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy szóstej wprowadza uczniów w świat wirtualnej komunikacji i bezpiecznego korzystania z internetu. Rozwija wiedzę z zakresu programowania i tworzenia gier komputerowych. Ponadto uczy, jak korzystać z arkusza kalkulacyjnego i edytora grafiki.

AutorzyMichał Kęska
Data wydania2019

• Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z pinezką.
  • Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania „Dla zainteresowanych”.
  • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.