Matematyka z kluczem. Klasa 7. Zbiór zadań Zobacz większe

Matematyka z kluczem. Klasa 7. Zbiór zadań 2020

Data wydania2020

Zbiór zadań „Matematyka z kluczem” dla klasy 7 szkoły podstawowej to ponad 1500 zadań, dopasowanych do układu treści podręcznika, podzielonych na trzy poziomy trudności.

• Pozwala na szybkie dotarcie do każdego tematu dzięki pogrupowaniu zadań zgodnie z układem treści z podręcznika.
  • Ułatwia wybór zadań określonego stopnia trudności w każdym temacie dzięki ułożeniu ich na trzech osobnych stronach: RozgrzewkaTreningNa medal.
  • Pomaga w przygotowaniu do klasówek i sprawdzianów semestralnych dzięki zestawom zadań powtórzeniowychkończących każdy dział.
  • Umożliwia systematyczne przygotowywanie się do egzaminu po szkole podstawowej dzięki zadaniom, które pojawiły się na egzaminach w poprzednich latach Jak na egzaminie oraz takich, które formą przypominają zadania egzaminacyjne.