NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Geografia kl.5-8 SP Atlas geograficzny 2020 Zobacz większe

Geografia kl.5-8 SP Atlas geograficzny 2020

Polska, kontynenty, świat.Atlas geograficzny dla uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej Atlas geograficzny Polska, kontynenty, świat dla uczniów klas 5-8 stanowi kompletny zbiór aktualnych map fizycznych, politycznych, regionalnych oraz tematycznych świata i Polski, niezbędnych w nauce geografii w szkole podstawowej.

Data wydania2018

Polska, kontynenty, świat to atlas przygotowany na podstawie najnowszych dostępnych danych statystycznych. Stanowi bogate źródło wiedzy oraz doskonałą pomoc w zrozumieniu zjawisk i procesów zachodzących we współczesnym świecie.

• Umożliwia efektywną pracę z mapami zarówno młodszym, jak i starszym uczniom.
  • Dostarcza najbardziej aktualnych informacji dzięki zaktualizowanym mapom oraz jeszcze większej liczbie najnowszych danych statystycznych zamieszczonych w tabelach na końcu atlasu.
  • Pomaga w łatwy sposób zrozumieć, czym jest skala mapy, dzięki nowej czytelnej infografice.
  • Doskonali umiejętność analizy i interpretacji mapy turystycznej dzięki zadaniom do mapy turystycznej Tatr.