English Class A2+ Zeszyt ćwiczeń + Online Zobacz większe

English Class A2+ Zeszyt ćwiczeń + Online Homework (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone

NOWOŚĆ 2020/2021 – wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń do poziomów A1, A2+, B1.

WydawnictwoPearson
Data wydania2020

- Czwartoklasiści w NOWYM banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.
- Zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.
- Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.

Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework

English Class Workbook (wydanie rozszerzone poziomów A1, A2+, B1 dostępne od 2020/2021) to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.

Częścią zeszytu ćwiczeń jest kod dostępu do Extra Online Homework, w którym uczeń znajdzie zupełnie nowe, w pełni interaktywne zadania oparte na filmach BBC z lekcji, a także wszystkie nagrania wideo do kursu.