Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Kalejdoskop ucznia. Informatyka. Klasa 2 (z płytą CD) Zobacz większe

Kalejdoskop ucznia. Nowa Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2

Kalejdoskop ucznia. Nowa Informatyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 2

Nowoczesna publikacja, dzięki której współczesny uczeń utrwali zastosowanie praktycznych zagadnień informatycznych, przydatnych w codziennym życiu, zgodnie z założeniami podstawy programowej.

WydawnictwoWSIP
Data wydania2024

Zeszyt ćwiczeń łączy przyjemne z pożytecznym - uczy jak w ciekawy i przystępny sposób jednocześnie pracować i bawić się z komputerem. Uczeń otrzymuje także dostęp do zasobów multimedialnych, które są najlepszym sposobem na utrwalenie wiedzy zdobytej na lekcjach. Dla ułatwienia w każdym zeszycie ćwiczeń na drugiej stronie okładki znajduje się opis dostępu do zasobów multimedialnych dla ucznia.

Nowa Informatyka dla klasy 2 składa się z 30 lekcji kolorystycznie oznaczonych, w podziale na część teoretyczną i część ćwiczeniową. To aż 210 interaktywnych zadań, które pomogą utrzymać zainteresowanie dzieci. Ćwiczenia zostały ułożone według stopnia trudności, dzięki czemu nauczyciel może uwzględnić indywidualne potrzeby każdego z uczniów.
Polecenia są krótkie i zrozumiałe oraz zostały uzupełnione o wskazówki. Publikacja składa się również z dużych i kolorowych ilustracji, które przyciągną uwagę uczniów, a zrzuty ekranu umożliwią im zrozumienie nowo poznawanej treści. Jedną z wielu zalet publikacji jest także wyróżnienie graficznie najważniejszych zagadnień do zapamiętania.

Spis treści:
I. Wprowadzenie