Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Zbiór zadań do fizyki dla szkoły podstawowej Zobacz większe

Zbiór zadań do fizyki dla szkoły podstawowej 2020

Zbiór zadań z fizyki dla szkoły podstawowej to publikacja pomagająca utrwalać i poszerzać wiedzę oraz pogłębiać umiejętności zdobyte w trakcie pracy z podręcznikami i zeszytami ćwiczeń.

wyd 2020

Data wydania2020

• Rozwija umiejętności praktyczne dzięki zadaniom o różnym stopniu trudności z odpowiedziami oraz opatrzonym wskazówkami propozycjom doświadczeń.
  • Ułatwia zrozumienie zagadnień dzięki przykładowo rozwiązanym zadaniom, często różnymi sposobami.
  • Zachęca do samodzielnej pracy i pogłębiania wiedzy dzięki przypomnieniom najważniejszych wiadomości z zakresu szkoły podstawowej oraz propozycjom projektów.
  • Zapewnia możliwość powtarzania i utrwalania wiedzy dzięki zadaniom przekrojowym, a także przypomnieniom najważniejszych wiadomości.
  • Umożliwa sprawdzenie wiedzy i umiejętności przed egzaminem dzięki nowemu testowi przekrojowemu Jak na egzaminie.