SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ (dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona.
W przypadku zamówień z dostawą do paczkomatu lub kurierem, o terminie wysyłki będziemy Państwa informować telefonicznie.
kontakt 880602134
 
Chemia w zadaniach i przykładach Zbiór zadań dla klasy 7 i 8 szkoły podstawowej Zobacz większe

Chemia w zadaniach i przykładach Zb. zad. dla klasy 7 i 8 SP

Nowy produkt

Nowa edycja 2020–2022

Jest pomocny w utrwalaniu wiedzy i kształceniu umiejętności z lekcji na lekcję dzięki różnorodnym zadaniom

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

42,47 zł brutto

Opis

WydawnictwoNowa Era
Data wydania2023
Typpodręcznik

Więcej informacji

Nowa edycja

  • Jest pomocny w utrwalaniu wiedzy i kształceniu umiejętności z lekcji na lekcję dzięki różnorodnym zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
  • Skutecznie wspiera opanowanie wielu sposobów rozwiązywania zadań, zarówno obliczeniowych, jak i problemowych, dzięki przykładom opisanym krok po kroku.
  • Doskonale sprawdza się podczas powtarzania wiadomości przed egzaminem ósmoklasisty dzięki nowemu elementowi Słownik chemiczny, który zawiera ważne pojęcia uporządkowane alfabetycznie.
  • Krok po kroku kształci umiejętność opisu doświadczeń chemicznych dzięki nowemu elementowi Opisywanie doświadczeń chemicznych, a dzięki testom umożliwia weryfikację poziomu opanowania tej umiejętności.
  • Oswaja uczniów z wymaganiami egzaminacyjnymi dzięki nowemu testowi Jak na egzaminie z przekrojowymi zadaniami z klas 7 i 8.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności wykraczających poza wymagania podstawy programowejdzięki zadaniom i treściom zamieszczonym w dziale Przygotowanie do konkursów chemicznych.
  • Zapewnia uczniom dostęp do animacji i filmów na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.