Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Jak to działa? kl.4 Podręcznik do zajęć technicznych Zobacz większe

Jak to działa? kl.4 Podręcznik do zajęć technicznych 2020

Nowa edycja 2020-2022

Podręcznik dla czwartej klasy szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?”

AutorzyLech Łabecki, Marta Łabecka
Data wydania2020

• Nowa edycja 2020-2022

Podręcznik dla czwartej klasy szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” omawia zagadnienia z bezpieczeństwa ruchu drogowego, bezpieczeństwa w szkole i poza nią oraz edukacji ekologicznej.

• Przygotowuje do świadomego uczestniczenia w ruchu drogowym jako pieszy i rowerzysta dzięki szczegółowemu omówieniu najważniejszych zagadnień z tych dziedzin.
      • Zachęca do nauki poprzez atrakcyjne ilustracje i zdjęcia oraz rebusy.
      • Pobudza do aktywnego zdobywania wiedzy dzięki Zabawom oraz ćwiczeniom Mam pomysł.