NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Historia SP 6 Podróże w czasie podr w 2019 GWO Zobacz większe

Historia SP 6 Podróże w czasie podr GWO

Podręcznik jest częścią chronologicznego kursu historii, który zaczyna się w klasie 5, a kończy w 8. Na klasę 6 przypada materiał od czasów wielkich odkryć geograficznych do Księstwa Warszawskiego.

WydawnictwoGWO
Data wydania2019

Podręcznik wyróżnia się wciągającą narracją autorską oraz doskonale dobranymi i opracowanymi tekstami źródłowymi. Znajdują się w nim bardziej rozbudowane infografiki (w porównaniu do poprzedniej wersji Podróży w czasie), czytelniejsze mapy i ilustracje oraz ciekawe biogramy. Poszczególne fragmenty lekcji podsumowane są pytaniami, poleceniami i ćwiczeniami, aby uczeń mógł na bieżąco utrwalać swoją wiedzę.

Numer dopuszczenia MEN: 829/3/2019