NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Język polski 5. Między nami. Podręcznik. Nowa wersja Zobacz większe

Język polski 5. Między nami. Podręcznik.

Dopasowany do obowiązujących: ustawy oświatowej i podstawy programowej.

Usunęliśmy określenia, które mogłyby sugerować wpisywanie odpowiedzi do podręcznika, oraz odsyłacze do innych publikacji. Wprowadziliśmy ikonkę informującą, które polecenia należy wykonać w zeszycie.

WydawnictwoGWO
Data wydania2018

Dopasowany do obowiązujących: ustawy oświatowej i podstawy programowej.