Lubię to!INFORMATYKA KL.5 PODR.2016 Zobacz większe

Lubię to ! INFORMATYKA KL.5 PODR.

termin ukazania się lipiec-sierpień

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy piątej szkoły podstawowej poszerza wiedzę uczniów z zakresu edytora  tekstu oraz programowania. Uczniowie uczą się także tworzyć prezentacje i animacje.

AutorzyMichał Kęska
Data wydania2018

• Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z okiem.
  • Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania „Dla zainteresowanych”.
  • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.