Matematyka z kluczem Podręcznik do matematyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej, część 1 Zobacz większe

Matematyka z kluczem Podręcznik do matematyki dla klasy 4 część 1 neon

AutorzyMarcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska
Typpodrecznik

• Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 4 szkoły podstawowej, część 1, zgodny z wymogami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki.

• Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek.
    • Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki szczegółowo rozwiązanym przykładom.
    • Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem.
    • Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom zamieszczonym w ramkach Dobra rada.
    • Pomaga rozwijać zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom w rubrykach Dla dociekliwych i zestawom Zadania na deser.
    • Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań Czy już umiem? na końcu każdego tematu, Powtórzenie przed klasówką oraz Zadania na temat…, zamieszczonym na końcu każdego działu.
      • TytułMatematyka z kluczem. Klasa 4, część 1.
      • AutorzyMarcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska
      • Poziomnie dotyczy