Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Arriba Joven 1. Cuaderno de ejercicios ćwiczenia Zobacz większe

WydawnictwoEditnos
AutorzyJavier Infante, Santiago Vazquez i Telmo Diz,

Arriba Joven 1. Cuaderno de ejercicios ćwiczenia

"Arriba Joven 1. Cuaderno de ejercicios A1.1" to dynamiczny zeszyt ćwiczeń idealny dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki języka hiszpańskiego na poziomie A1.1. Razem z bohaterką Natalią, uczniowie odkrywają fascynujący świat języka, kultury i przygody międzynarodowej wymiany.

Seria "Arriba Joven" stanowi kompleksowe narzędzie do nauki hiszpańskiego. Podręcznik ułatwia pracę nauczyciela, oferując sekwencyjnie uporządkowane materiały, które obejmują różnorodne aspekty języka hiszpańskiego. Książka przenosi czytelników do międzynarodowego mieszkania, gdzie Natalia, polska studentka, dzieli mieszkanie z przyjaciółmi z Chin, Hiszpanii i Brazylii. Ta wielokulturowa sceneria wprowadza elementy kultury kraju, co czyni naukę jeszcze bardziej atrakcyjną dla polskich uczniów.

"Arriba Joven 1. Cuaderno de ejercicios A1.1" to jedna z części serii, obejmującej 4 podręczniki na różnych poziomach. Autorzy, doświadczeni nauczyciele z ponad 30,000 godzin praktyki, stworzyli zeszyt, który nie tylko ćwiczy gramatykę i słownictwo, ale także wprowadza w świat konwersacji, tekstów, gier i zabaw.

Autorzy, Javier Infante, Santiago Vazquez i Telmo Diz, znani są ze swojego doświadczenia w nauczaniu hiszpańskiego. Seria ich książek cieszy się uznaniem zarówno nauczycieli, jak i uczniów, dzięki kompleksowej i atrakcyjnej w odbiorze formie nauki języka hiszpańskiego.