Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Dziś i jutro Podręcznik do WOS Nowość 2024-2026 Zobacz większe

Data wydania2024

Dziś i jutro Podręcznik do WOS Nowość 2024-2026

Podręcznik z serii „Dziś i jutro” do wiedzy o społeczeństwie zawiera aktualne informacje dotyczące zjawisk społeczno-politycznych oraz bogaty wybór ćwiczeń rozwijających kompetencje obywatelskie.

• Zaktualizowane mapy i wykresy wykorzystujące najświeższe dane statystyczne pomagają zrozumieć bieżące wydarzenia z życia publicznego.
  • Nowe angażujące infografiki – ważne informacje zwizualizowane w atrakcyjny sposób ułatwiają przyswajanie wiedzy i wzbudzają zainteresowanie przedmiotem.
  • Kształtowanie postaw obywatelskich – podręcznik zawiera ćwiczenia i propozycje praktycznych działań, które rozwijają kompetencje obywatelskie potrzebne w codziennym życiu.