Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Planeta Nowa 8 Zeszyt ćwiczeń do geografii Zobacz większe

Planeta Nowa 8 Zeszyt ćwiczeń do geografii

Planeta Nowa 8

Zeszyt ćwiczeń do geografii

Planeta Nowa 8

Zeszyt ćwiczeń do geografii

Zeszyt ćwiczeń do geografii „Planeta Nowa” dla klasy ósmej szkoły podstawowej zawiera wiele różnorodnych zadań pomagających utrwalić wiedzę z geografii regionalnej świata.

• Pozwala na doskonalenie umiejętności czytania map oraz zaznaczania na nich różnych zjawisk, co umożliwiają liczne zadania z mapami tematycznymi i konturowymi.
  • Umożliwia kształcenie umiejętności analizy i interpretacji danych statystycznych dzięki zadaniom z danymi liczbowymi.
  • Pomaga kształcić umiejętność analizy materiału ilustracyjnego za pomocą zadań z wykorzystaniem schematów oraz diagramów.
  • Pomaga systematyzować wiedzę dzięki elementowi Zapamiętaj!