Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

AHA! 8 Neu ćw. WSiP Zobacz większe

AHA neu! 8 ćw. WSiP

AHA! 8 Neu ćw. WSiP

WydawnictwoWSIP

AHA! 8 Neu ćw. WSiP Doskonałe uzupełnienie podręcznika aha! Neu 8 pomysłowymi zadaniami o różnym stopniu trudności, co pozwala na pracę z grupami zróżnicowanymi pod względem umiejętności językowych. Dużo uwagi poświęcono zagadnieniom gramatycznym, które są wzbogacone licznymi ćwiczeniami, aby uczniowie łatwo mogli przyswoić struktury językowe niezbędne w codziennej komunikacji.