Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Puls życia 8. Podrecznik. Edycja 2024-2026 Zobacz większe

Puls życia 8. Podrecznik. Edycja 2024-2026

Puls życia 8. Nowa edycja 2024-2026

Data wydania2024

Puls życia. Klasa 8. Nowa edycja 2024–2026

Podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 8 zawiera treści, które wprowadzają ucznia w podstawy genetyki oraz tematy związane z ekologią i ochroną środowiska.

• Zawiera atrakcyjne infografiki, które ułatwią zrozumienie tematów, ponieważ przedstawiają zagadnienia w czytelny sposób.
  • Ułatwia współczesnemu uczniowi naukę, ponieważ treści są podzielone na mniejsze fragmenty napisane przyjaznym językiem dostosowanym do wieku ucznia.
  • Umożliwia sprawne powtórzenie materiału i sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianami,dzięki Podsumowaniu oraz testom Wiesz czy nie wiesz? zamieszczonym po każdym dziale.