Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 4. Zobacz większe

Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 4.

Punkt to podręcznik dla uczniów klasy 4 idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych, przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji.

WydawnictwoWSiP
AutorzyAnna Potapowicz
Data wydania2015
TypPODRĘCZNIK

Podręcznik Punkt. Klasa 4 został przystosowany do nowych wymagań MEN obowiązujących w szkołach od września 2015 r.

Punkt  to podręcznik idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych, przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji. Gwarantuje skuteczną naukę i dobre przygotowanie szóstoklasistów do sprawdzianu z języka niemieckiego.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika to:

• zabawne ilustracje, piosenki, kolędy, rymowanki, zabawy językowe i gry planszowe, które motywują dzieci do nauki,
  • kolorowe, urozmaicone ćwiczenia, utrwalające nowe umiejętności,
  • przystępne, poprzedzone wieloma przykładami wprowadzanie zagadnień gramatycznych,
  • zadania o podwyższonym stopniu trudności oraz dodatkowe ćwiczenia wyrównawcze,
  • ciekawe informacje związane z kulturą i zwyczajami krajów niemieckojęzycznych.

CD audio dołączone do podręcznika zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji.

Ten papierowy podręcznik ma także swój odpowiednik w wersji elektronicznej. Szkoła po zakupie podręczników papierowych otrzyma 3-letni (lata szkolne) dostęp do wersji elektronicznej dla tylu uczniów, dla ilu kupiła podręcznik papierowy.

Produkty powiązane