Ze względu na dodruki wysyłkę rozpoczynamy po 10 sierpnia.

Ja, Ty, My Radosne odkrywanie-3 podręczniki i 2 ćwiczenia Zobacz większe

Ja, Ty, My kl.3 Radosne odkrywanie świata-3 podręczniki i 2 ćwiczenia

Ja, Ty, My Radosne odkrywanie-3 podręczniki i 2 ćwiczenia przyrodniczo-polonistyczne do klasy 3

WydawnictwoDidasko
TypPodręczniki i ćwiczenia

Ja, Ty, My Radosne odkrywanie-3 podręczniki i 2 ćwiczenia przyrodniczo-polonistyczne do klasy 3. Zestaw podręczników Ja, Ty - My do klasy 3 został dopuszczony przez MEN do użytku szkolnego. Numer dopuszczenia: 859/3/2019.

Ćwiczenia humanistyczno-przyrodnicze obejmują zadania w czytaniu, wypowiadaniu się, pisaniu i redagowaniu różnych rodzajów tekstów, utrwalaniu informacji gramatycznych, ortograficznych, dokumentowaniu obserwacji przyrodniczych. Zawierają polecenia dotyczące różnych obszarów edukacji.