Junior Explorer NEON. Klasa 4. Nowa edycja 2023–2025 Zobacz większe

Junior Explorer NEON. Klasa 4. Nowa edycja 2023–2025

Junior Explorer NEON. Klasa 4. Nowa edycja 2023–2025

Podręcznik do języka angielskiego do szkoły podstawowej - Szkoła podstawowa 4-8

Podręcznik został dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej i gwarantuje nauczycielowi realizację wszystkich jej założeń. A w nim dodatkowo:

• lekcje interkulturowe w sekcji Extra Culture poświęcone Polsce,
  • duży projekt edukacyjny związany z najbliższym otoczeniem uczniów, do realizacji i prezentacji w ramach Dni Języków Obcych, święta szkoły, wymiany międzynarodowej itp.,
  • lekcje z filmami oparte na materiale z zasobów National Geographic,
  • ciekawe projekty łączące naukę języka ze zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin,
  • ćwiczenia oznaczone ikonami sensorycznymi, odwołującymi się do różnych stylów uczenia.

Informacje dodatkowe

• Opis serii Seria „Junior” dla klas 4–6 to gwarancja zgodności z nową podstawą programową. Autentyczne materiały – filmy, zdjęcia i teksty z zasobów National Geographic ukazują różnorodność i piękno świata, przybliżając uczniom inne kultury.
  • Tytuł Junior Explorer NEON. Klasa 4. Nowa edycja 2023–2025
  • Autorzy Jennifer Heath, Michele Crawford, Marta Mrozik, Katarzyna Kłopska