BEFREE HOME PURE odświeżacz powietrza enzymatyczny Zobacz większe

BEFREE HOME PURE odświeżacz powietrza enzymatyczny

BEFREE PURE to wyjątkowy neutralizator zapachów i odświeżacz powietrza w jednym.

Produkt biologiczny, ANTYALERGICZNY, skomponowany z enzymów o określonej aktywności, organicznych środków dezodoryzujących i esencji tropikalnych, które szybko blokują i neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Specjalnie skonstruowany rozpylacz (wielokrotnego użytku), dozuje minimalną ilość odświeżacza, przez co jego wydajność jest znacznie większa niż w przypadku tradycyjnych odświeżaczy-aerozoli.

Butelka 500ml.

ZASTOSOWANIE:

Neutralizuje nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego- możemy używać go na zasłony, koce, dywany i inne tkaniny.

Legowisko naszego pupila również może pięknie pachnieć- całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Likwiduje brzydki zapach z pojemnika na śmieci- wystarczy użyć przed włożeniem worka lub bezpośrednio do śmietnika.

Skuteczny również w likwidowanie uporczywych zapachów w piwnicach, komórkach i innych pomieszczeniach.

Przyjemny zapach nie tylko w łazience, ale i w całym domu!

BEFREE PURE to produkt hiszpańskiej firmy A&B Laboratorios, zdobywającej liczne nagrody za swoją innowacyjność i ekologiczne podejście:

• European Business Award for the Environment 2007-2008 , sekcja Kraj Basków w kategorii „Zarządzanie na rzecz zrównoważonego rozwoju” oraz specjalne wyróżnienie w kategorii „Produkt dla zrównoważonego rozwoju”
  • Finalista na Rynku Społecznej Odpowiedzialności Biznesu 2008
  • Pierwsza nagroda Fundacji San Prudencio za dobre praktyki środowiskowe korporacji w 2008 roku i społeczna odpowiedzialność biznesu w 2012 roku
  • Produkt „Enzymatyczny uniwersalny środek czyszczący” (DD 456) został uznany za najlepszy produkt roku 2009 przez ASELBI (Stowarzyszenie Przedsiębiorców Sprzątania z Biskajskiej)
  • European Business Award for the Environment 2009-2010 , specjalne wyróżnienie za produkt „Dezynfekujący środek czyszczący” (DD 465) - sekcja Kraj Basków i Hiszpania
  • European Business Award for the Environment 2011-2012 , specjalne wyróżnienie za produkt „Machine Eco Detergent” (DD 474) - sekcja Kraj Basków
  • European Business Award for the Environment 2015-2016 , sekcja Kraj Basków w kategorii Zarządzanie na rzecz zrównoważonego rozwoju ”
  • European Business Award for the Environment 2017-2018 sekcje Kraju Basków i Hiszpanii w kategorii Zarządzanie na rzecz zrównoważonego rozwoju ”
Odświeżacz BEFREE PURE to produkt biologiczny, wytwarzany przy użyciu enzymów o specyficznej aktywności, organicznych środków dezodoryzujących i esencji, które szybko blokują i neutralizują zapachy. Wykorzystuje nową technologię nanocząsteczek srebra, które zwiększają jego skuteczność, moc dezodoryzacji i długotrwały efekt.

A&B Laboratorios de Biotecnología zawiera enzymy i mikroorganizmy w swoich produktach, aby w ten sposób zminimalizować obciążenie chemiczne, zastępując je ładunkiem biologicznym, który rozkłada materię organiczną.