Arriba Joven 2 Zeszyt ćwiczeń Zobacz większe

EAN9788395150371
Rok Wydania2023
PrzedmiotNauczaniaJęzyk hiszpański

Ten produkt nie występuje już w magazynie

WydawnictwoEditnos

Zeszyt ćwiczeń Arriba Joven 2 to druga część kursu do języka hiszpańskiego stworzonego z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych lub młodzieży od około 14 roku życia. Ćwiczenia są uzupełnieniem podręcznika Arriba Joven 2. Podręcznik A1.2-A2.1. Zalety kursu Arriba Joven: Równowaga między gramatyką, słownictwem, pracą samodzielną ucznia i interakcją. Zróżnicowane ćwiczenia dostosowane do różnych sposobów przyswajania wiedzy. Nagrania wykonane przez osoby, których językiem ojczystym jest hiszpański. Jasno i przystępnie wyjaśniona gramatyka wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi jej przyswojenie. Atrakcyjna szata graficzna. Wprowadzenie zagadnień kulturowych krajów hiszpańskojęzycznych. Treści zawierają elementy polskiej kultury, co pozwala zbliżyć się do polskiego ucznia, zachowując przy tym kontekst dwuśrodowiskowy i międzynarodowy. Liczne materiały dodatkowe dostępne na stronie internetowej wydawnictwa.